Lucrător în depozit în Germania / Работник на складе в Германии

Hegelmann №14715777, 16 octombrie 2024
Oraș: Peste hotare
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania: Service-Auto pentru LKW
Tipul jobului: Full-Time
Locație: Germania

Responsabilități:
Sortarea, ambalarea și paletizarea mărfurilor pentru transportul ulterior.
Efectuarea unor reparații (mecanică, lucrări manuale).
Sprijin în verificarea integrității și cantității mărfurilor primite și expediate.
Respectarea normelor de siguranță și igienă la locul de muncă.
Activități generale de depozit și sprijin al echipei în diverse sarcini.

Profilul tău:

Experiența în domeniul depozitului/logisticii este un avantaj, dar nu este obligatorie.
Rezistență fizică și disponibilitate pentru muncă fizică.
Abilități de lucru în echipă și fiabilitate.
Disponibilitate pentru muncă în schimburi și program de lucru flexibil.

Ce oferim:

Salariu atractiv: 13,50 €/oră.
Suport pentru deschiderea unui cont bancar și pentru obținerea asigurării medicale obligatorii.
Posibilitatea de cazare în apropierea locului de muncă.
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
Loc de muncă stabil și sigur, la un angajator serios și verificat.

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să aplicați acum!
Date de contact:
Telefon: +49725132192836
E-Mail: bewerbung@hegelmann.com

Компания: Service-Auto для LKW
Тип работы: Полная занятость (Full-Time)
Местоположение: Германия
Обязанности:

Сортировка, упаковка и паллетирование товаров для последующей транспортировки.
Выполнение некоторых ремонтных работ (механика, ручные работы).
Помощь в проверке целостности и количества полученных и отправляемых товаров.
Соблюдение норм безопасности и гигиены на рабочем месте.
Общие складские работы и поддержка команды в различных задачах.

Ваш профиль:

Опыт работы в области склада/логистики будет преимуществом, но не является обязательным.
Физическая выносливость и готовность к физической работе.
Умение работать в команде и надежность.
Готовность к сменной работе и гибкому графику.

Что мы предлагаем:

Привлекательная заработная плата: 13,50 €/час.
Поддержка в открытии банковского счета и получении обязательной медицинской страховки.
Возможность проживания вблизи места работы.
Возможности для профессионального роста и карьерного продвижения.
Стабильное и надежное рабочее место у серьезного и проверенного работодателя.

Если вы заинтересованы, подайте заявку сейчас!
Контактные данные:
Телефон: +49725132192836
bewerbung@hegelmann.com
+49725132192836
Aplica fără CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide