Șofer curierat Germania gls/dpd

Nigma Transporter №14209956, 9 septembrie 2024
Oraș: Peste hotare
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 2000 Până la 2100 EUR
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Angajăm Curieri pentru Partener GLS si DPD Waldkraiburg(84478) Germania!

Tipul postului: Full-time, de luni până vineri.

Descriere:
- În calitate de partener GLS si DPD , echipa noastră din Waldkraiburg caută curieri dedicați, cu sau fără experiență, gata să ofere servicii de calitate clienților noștri.

Responsabilități:
- Livrarea coletelor clienților în Waldkraiburg și împrejurimi.
- Asigurarea unui serviciu client de înaltă calitate și menținerea unei relații bune cu clienții.
- Manipularea coletelor cu grijă și eficiență.
- Respectarea programului de lucru și a rutelor stabilite.

Program de lucru:GLS si DPD
- Luni până vineri, începând cu ora 5:45 dimineața.La DPD 7:30 incepe banda.
- Media de 100 de clienți pe zi, cu o medie lunară similară.

Cerințe:
Permis cat B (MD sau EU) și OBLIGATORIU acte Românești sau altei țari EU
- Persoanele cu experiență în curierat pot negocia salariul de început după o probă de muncă.

Oferim:
- Salariu net începând de la 2000€, cu posibilitate de creștere în funcție de performanță.
- Cazare asigurată contra cost, 300€ per persoană, în cameră dublă.
- Mașină primită acasă pentru transportul de la cazare la locul de muncă.
-Un avantaj consta ca turele sunt pe sate.Nu sunt orase mari unde e mai greu de livrat bicilisti,tramvaiuri,aglomeratie.Pe sate e usor doar casute pe pamint.Aceasta este un avantaj.
-Nu sunt intermediar.
- Oportunități excelente de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

Rog cu pasaport Moldovenesc sa nu deranjeze ca nui nici o posibilitate!!!
Watsapp sau Viber +4915731515448
Telefon:
+49 1573 1515448
Persoana de contact:
Nicon
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide