Mecanic Auto pentru Camioane în Germania

Hegelmann №14715779, 16 октября 2024
Город: За границей
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Compania: Trans Albert
Tipul jobului: Full-Time
Locație: Germania
Cerințe:

Experiență anterioară în diagnosticarea și repararea camioanelor.
Cunoștințe tehnice în domeniul mecanicii auto, în special pentru vehicule comerciale mari (LKW).
Capacitatea de a identifica și remedia defecțiuni la nivelul motorului și al sistemelor de bază ale camioanelor.

Responsabilități:

Diagnosticarea defecțiunilor camioanelor utilizând echipamente specifice.
Realizarea lucrărilor de întreținere și reparație la componentele motorului.
Repararea și întreținerea sistemelor de ungere, răcire și alimentare cu combustibil.
Asigurarea funcționării optime a sistemelor de bază ale vehiculelor (direcție, frânare, suspensii, transmisie).

Ce oferim:

Salariu atractiv: 13,50 €/oră.
Suport pentru deschiderea unui cont bancar și pentru obținerea asigurării medicale obligatorii.
Posibilitatea de cazare în apropierea locului de muncă.
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
Loc de muncă stabil și sigur, la un angajator serios și verificat.

Dacă sunteți interesat și aveți experiență în domeniu, vă rugăm să aplicați acum!
Date de Contact:
+49725132192836
E-Mail-Adresse: bewerbung@hegelmann.com
bewerbung@hegelmann.com
Связаться без CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть